10-calowy tablet od Motoroli
Przez Admin Dnia 14 Gru, 2010 O 06:38 PM | Kategorie HARDWARE, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 2 Komentarzami

W internecie można znaleźć nowe informacje na temat nowego tabletu od Motoroli z nowym procesorem NVIDIA Tegra 2 oraz z systemem operacyjnym Android w wersji 3.0

Znamy specyfikację techniczną tego tabletu. Został on wyposażony w nowy układ od NVIDI o nazwie Tegra 2, który w testach graficznych osiąga wydajność 2,5-krotonie większą od układów A4 montowanych na pokładzie iPada. Procesor ma być taktowany z częstotliwością 1GHz. Do tego dołożono 512 MB RAM oraz dysk o pojemności 32GB.Każdy tablet ma posiadać wbudowaną kartę Wi-Fi, lecz pojawią się też wersje gdzie oprócz Wi-Fi, dostaniemy także 3G lub 4G. 10-calowy, dotykowy wyświetlacz będzie pracował w rozdzielczości 1 280 x 800 pikseli. System operacyjny Android 3.0 będzie posiadał nowy interfejs.

Tablet będzie wyposażony również w porty USB, duży głośnik, oraz 5-megapikselowy aparat z lampą błyskową. Z przodu zamontowano kamerę 2 Mpx, która przyda się podczas wideorozmów.

Data premiery jest wciąż nieznana. Tablet dobrze się zapowiada i może być poważnym konkurentem dla iPada. Ciekawe jak będzie z ceną tego cacka, pozostaje nam czekać na premierę.

Źródło: Chip.pl