Acer eMachine – wydajność za niską cenę!
Przez Admin Dnia 22 Lut, 2011 O 09:40 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Firma Alsen, największa sieć partnerska w branży komputerowej w Polsce zachęca do zakupu świetnego notebooka firmy Acer – model eMachine E732Z-P612G32. Urządzenie posiada obudowę wykonaną z bardzo trwałych tworzyw – dzięki temu notebook będzie służył swojemu właścicielowi przez długi czas. Idealnie dobrane podzespoły zapewnią dużą wydajność, zarówno pod względem pracy z aplikacjami, jak i żywotności baterii. To wszystko otrzymamy za niewiarygodnie niską cenę.

Procesor Intel Pentium Dual Core P6100 z zegarem o taktowaniu 2.0GHz poradzi sobie z każdą, nawet najbardziej wymagającą aplikacją. Pamięć typu DDR3 o pojemności 2GB zapewni komfortową pracę z multimediami a także programami do nauki czy pracy. Dysk twardy 320GB będzie bardzo dobrym magazynem danych – zarówno filmów, muzyki, gier jak i innych plików. Dzięki szybkiemu dostępowi praca z nim będzie sprawiała znaczą przyjemność. Matryca o przekątnej 15,6-cala pracująca w trybie HD o proporcjach ekranu 16:9, idealnie sprawdzi się podczas oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości, czy przeglądania fotografii bądź rozrywki podczas różnych gier.

Kamerka internetowa 1,3Mpix będzie świetnym a zarazem niezbędnym dodatkiem podczas rozmów poprzez komunikatory internetowe. Bezprzewodowa karta sieciowa WiFi 802.11 pracująca w trybach b/g/n to niezależność. Dzięki niej mamy możliwość korzystania z internetu w każdym miejscu, gdzie dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa.

Aby zapewnić przyszłemu właścicielowi notebooka legalność, produkt posiada fabrycznie zainstalowany, oryginalny system Microsoft Windows 7, który zapewni nam częste aktualizacje, które producent udostępnia oczywiście za darmo.

Link do produktu – KLIK

Informacja Prasowa