Aktualizacje dla Office i Windows
Przez Admin Dnia 5 Mar, 2011 O 11:46 AM | Kategorie NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 3 Komentarzami

Firma Microsoft, jak zawsze w drugi wtorek miesiąca wydaje łatki i poprawki dla swoich produktów. Aktualizacje będą dotyczyły Microsoft Office’a oraz systemu Windwows. Poprawki zwiększą bezpieczeństwo podczas korzystania z zarówno systemu jak i pakietu Office.

Dokładnie nie wiemy jakie poprawki będą wnosiły nowe aktualizacje, które pojawią się już we wtorek. Wiemy jednak, że firma Microsoft che poprawić bezpieczeństwo podczas korzystania z tych produktów, dlatego udostępnione będą trzy aktualizację, które naprawią usterki związane z  umożliwieniem zdalnego uruchamiania złośliwego kodu. Jedna z nich została oznaczona statusem krytyczna, pozostałe dwie poprawki są uznawane za ważne. Microsoft tym razem udostępnia mało poprawek. Dla porównania, w ostatnim miesiącu, gigant udostępnił nam aż 12 latek i poprawek.

 

O szczegółach, dowiemy się we wtorek. Wszystkie poprawki będą dotyczyć systemów Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2003 i Windows Server 2008 R2 a także Office Groove 2007. Dostępne będą za pomocą Windows Update i Microsoft Update.

 • Artur Królak

  Dla Windows XP? Czyżby jeszcze nie zrezygnowali ze wspieranie tego systemu? Niebawem i tak to ma nastąpić..

  • Adam Gąsławski

   Jak sie nie mylę, wspierany jest XP tylko z SP3

 • Artur Królak

  No to dobra informacja bo akurat na bieżąco go używam:)