AMD FX Bulldozer dostępne już we wrześniu!
Przez Admin Dnia 27 Lip, 2011 O 12:21 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 4 Komentarzami

Nowe procesory od AMD oparte na architekturze Bulldozer swoją premierę miały mieć już w ubiegłym miesiącu. Premiera nie nastąpiła. Spowodowane było to kłopotami AMD z wydajnością nowych układów. Jednak do sieci przedostały się zdjęcia, które przedstawiają konkretne daty premiery poszczególnych procesorów.

Pierwsze ośmiordzeniowe modele procesorów z rodziny AMD FX-8000, czyli CPU FX-8150 oraz FX-8100 zadebiutują na rynku w tym samym czasie co układy z serii FX-6100 i FX-4100, czyli 19 września. W przyszłym roku a dokładniej w jego pierwszym kwartale, czeka nas jeszcze premiera najwydajniejszych z serii FX-8000 ośmiordzeniowców  – FX-8170 i FX-8120

Informacje które, przedstawia powyższe zdjęcie nie zostały oficjalnie potwierdzone przez AMD. Miejmy jednak nadzieję, że te daty premiery będą tymi ostatnimi.

Źródło: wccftech.com

 • Grzechu

  No mam nadzieje. Trochę przeginają z tym przekładanie premiery Buldożerów.

 • Łukasz

  Dokładnie, też się ich spodziewam w sklepach zaraz po zakończeniu wakacji. W końcu ceny procków Intel trochę spadną 😀

  • Grzechu

   Ja tam bardziej czekam na ogólne obniżki nie tylko ze strony Intela. Planuję kupić jakiegoś Phenoma x4 albo x6 (prędzej x4) i mam nadzieję, że ich ceny pójdą ostro w dół bo ostatnio trochę podrożały (chcą na nich zarobić jak najwięcej przed premierą Buldożerów).

   • Łukasz

    No, dobre nowe procki od AMD mają kosztować ok. 300 $ czyli źle nie jest, w Polsce powinniśmy się zamknąć w 900 zł (o ile sklepy nie narzucą zbyt dużego podatku od nowości).