Android 3.0 Honeycomb – już w lutym!
Przez Admin Dnia 29 Sty, 2011 O 08:52 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 3 Komentarzami

Android 3.0 Honeycomb czyli najnowszy, mobilny system operacyjny od Google, zostanie w całości pokazany światu już w lutym. System zaprezentowany zostanie na konferencji, którą zaplanowało Google.

Do tej pory w Internecie dostępne były zdjęcia Androida 3.0 które po części prezentowały interfejs użytkownika. Wiemy także, że Honeycomb będzie posiadał tablet Motopad oraz Xoom od Motoroli. Lecz nie znamy wszystkiego. Już za trzy dni czyli 2 lutego 2011 roku, Google rozpocznie konferencję prasową na której w całości zostaną zaprezentowane możliwości nowego systemu. Gigant obiecuje, że „dogłębne spojrzenie na Honeycomba, wiadomości ze świata Androida oraz demonstracje hands-on”

Trzecia już wersja Androida będzie jeszcze lepsza niż wersje z którym mamy aktualnie do czynienia. Z miłą chęcią chciałbym się dowiedzieć jakie rozwiązania zostały tu użyte oraz jak nadzoruje tablety. Już za cztery dni wszystkiego się dowiemy. O nowościach na temat Androida 3.0 HoneyComb od Google będzie informować już wkrótce.