Android Honeycomb 3.2 już gotowy!
Przez Admin Dnia 18 Lip, 2011 O 11:06 AM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Firma Google ukończyła pracę nad kolejną wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego – Android Honeycomb 3.2. Na nowej wersji Honeycomba zyska tablet Xoom od Motoroli oraz 7-calowe tablety.

W nowej wersji Androida skupiono się przede wszystkim na dostosowaniu go do mniejszych tabletów. Wersja 3.2 bez problemu zadziała na tabletach z wyświetlaczami o przekątnej 7  cali (np. HTC Flyer). Nowością też jest funkcja „zoom to fit” , która odpowiednio dostosuję aplikację dedykowane na smartfony na naszym tablecie. Nowy Honeycomb ucieszy także posiadaczy tabletu Motorola Xoom. Wersja 3.2 wprowadza bowiem obsługę gniazda na kartę microSD. Aktualnie korzystanie z tego slotu było nie możliwe gdyż, slot był nieaktywny. Android oprócz tych funkcji, został także usprawniony pod kątem wydajności oraz stabilności.

Android 3.2 Honeycomb już niedługo trafi do procentów tabletów, którzy umożliwią swoim klientom uaktualnienie swojej aktualnej wersji Androida. Będzie to ostatnia już wersja tabletowego Honeycomba, gdyż Google przygotowuje się do premiery swojej „lodowej kanapki” czyli Androida Ice Cream Sandwich. Premiera już na jesień.

Źródło: electronista.com