Android Ice Cream Sandwich już na jesień!
Przez Admin Dnia 4 Sie, 2011 O 11:29 AM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Nowy system operacyjny od firmy Google zwany jako Andorid Ice Cream Sandwich który, dedykowany będzie zarówno dla smartfonów jak i tabletów, według firmy Texas Instruments zadebiutuje na rynku już tej jesieni.

Andorid Ice Cream Sandwitch będzie polączniem smartfonowego Gingerbread’a oraz tabletowego Honeycomb’a. Dzięki takiemu połączeniu „lodowa kanapka” znajdzie zastosowanie i na smartfonach i na tabletach. Pierwszy raz została zapowiedziany na targach MWC 2011, które odbyły się w lutym. Jak podaje firma Texas Instruments, która zapowiedziała swoje nowe układy OMAP dedykowane również dla nowej wersji Androida, Ice Cream Sandwitch ujrzy światło dziennie w październiku lub nawet we wrześniu tego roku.

 

Tą przybliżoną datę premiery można wywnioskować z tego iż, Texas Instruments, udostępniła w sieci  powyższy slajd prezentacji która, ma się odbyć właśnie na jesień i zaprezentowany będzie tam właśnie układ OMAP. W tym samym czasie firma Nvidia planuje wypuścić swój nowy układ – Nvidia Tegra 3, oraz pojawić ma się tablet oparty o tego 4 – rdzeniowca i „lodową kanapkę”

Źródło: Slashgear.com/