ASUS Transformer Pad Infinity i ASUS PadFone nagrodzone na targach Computex 2012
Przez Admin Dnia 7 Cze, 2012 O 11:34 AM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Dwa urządzenia firmy ASUS otrzymały Złote nagrody Computex 2012 Best Choice. Komisja Computex Best Choice przyznała tabletowi Transformer Pad Infinity nagrodę Computex 2012 Best Choice w kategorii Komputery i systemy. ASUS PadFone otrzymał takie samo wyróżnienie w kategorii Innowacyjne urządzenia mobilne. Nagrodzone urządzenia doskonale oddają hasło Zadowolenie klienta 2.0, którym kieruje się ASUS projektując swoje produkty.

Złota nagroda w kategorii Komputery i systemy: Seria ASUS Transformer Pad Infinity

Seria Transformer Pad Infinity to pierwsze na świecie tablety Full HD z łącznością 4G LTE i Wi-Fi. Dzięki wyświetlaczowi Super IPS+ o rozdzielczości 1920×1200 i technologii ASUS SonicMaster zapewniają zarówno doskonały dźwięk i obraz. Szkło Corning® Gorilla® Glass 2 skutecznie chroni tablet przed uszkodzeniem.

Model 4G LTE oparto na potężnym, dwurdzeniowym procesorze Qualcomm® MSM 8960 Snapdragon™ S4 Krait. Dzięki niemu możliwe jest pobieranie i wysyłanie danych z prędkością (odpowiednio) 100Mbps oraz 50Mbps. Transformer Pad Infinity posiada przednią kamerę 2Mpix do prowadzenia wideokonferencji oraz tylną kamerę 8Mpix (wyposażoną w przesłonę F2.2, 5-częściowy obiektyw i lampę błyskową LED), która umożliwia robienie zdjęć wysokiej jakości również w warunkach słabego oświetlenia.

Złota nagroda w kategorii Innowacyjne urządzenia mobilne: ASUS PadFone™

ASUS PadFone to w pełni funkcjonalny smartfon z systemem operacyjnym Android Ice Cream Sandwich i ekranem 4,3”, który można podłączyć do stacji dokującej ASUS PadFone Station. Dzięki stacji dokującej smartfon staje się tabletem o przekątnej ekranu 10,1” z systemem operacyjnym Android ICS i możliwością prowadzenia rozmów nawet przez 63 godziny.

Dzięki doskonałemu wyświetlaczowi Super AMOLED qHD i potężnemu, dwurdzeniowemu procesorowi 1.5GHz Qualcomm® Snapdragon™ S4, ASUS PadFone doskonale sprawdza się nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach. Unikatowa technologia DynamicDisplay umożliwia szybkie przechodzenie wyświetlacza pomiędzy trybem smartfona i tabletu, podczas gdy aplikacje są automatycznie dostosowywane do danych rozmiarów ekranu.

PadFone po podłączeniu do stacji dokującej może korzystać z jej pamięci masowej i procesora, a dodatkowo jest przez nią ładowany. Stacja dokująca PadFone Station posiada własną dołączaną klawiaturę – PadFone Station Dock – spełniającą potrzeby bardziej wymagających użytkowników.

Informacja Prasowa