Bezprzewodowy micro adapter TEW-648UBM 150Mbps N USB
Przez Admin Dnia 17 Paź, 2011 O 03:13 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Dzięki TEW-648UBM w bardzo łatwy, szybki oraz skuteczny sposób podłączysz do istniejącej sieci laptopa bądź komputer stacjonarny. Obsługiwany standard n pozwala na uzyskiwanie prędkości rzędu 150Mbps.

Wymiary urządzenia pozwalają na komfortową pracę – podłączenie go nawet, gdy nie ma zbyt wiele miejsca wokół poru USB nie stwarza problemów. Długość to zaledwie 9mm, co powoduje, że po podłączeniu adaptera jest on praktycznie niewidoczny oraz nie przeszkadza swoimi gabarytami w codziennych czynnościach. Zastosowanie technologii WPS (Wi-Fi Protected Setup) pozwala na łatwe oraz szybkie i bezpieczne podłączenie się do istniejącej infrastruktury. Adapter obsługuje technologię WMM® QoS (Quality of Service), dzięki czemu możliwe jest ściąganie plików, strumieniowe oglądanie filmów wideo, granie oraz rozmawianie online w tym samym czasie bez żadnych opóźnień.

Niewielkie gabaryty urządzenia wpływają na jego mobilność, dlatego też idealnie nadaje się on dla użytkowników, którzy często korzystają z komputera poza własnym domem lub biurem. Również przechowywanie adaptera nie sprawia problemów.

Zaawansowane rozwiązania kryptograficzne chronią Twoje dane przed nieautoryzowanym dostępem – wszystkie pliki oraz dane w sieci są bezpieczne.

  • Kompaktowy, ultra szybki adapter sieci n
  • Ulepsz swój laptop lub komputer stacjonarny w kartę sieciową o standardzie n
  • Szybkie łączenie z siecią dzięki zastosowaniu technologii WPS (Wi-Fi Protected Setup)
  • Obsługuje technologię WMM® QoS (Quality of Service), która nadaje priorytety odpowiednim danym

Model TEW-648UBM
Gwarancja: 2 lata
Sugerowana cena detaliczna:  ok. 60  zł