BLIZZCON 2013 – Bilety w sprzedaży 25 i 27 kwietnia
Przez Jarek Jackowski Dnia 5 Kwi, 2013 O 03:10 PM | Kategorie GRY, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Ostrzeżenie przed zamiecią rozrywki w południowej Kalifornii!
W dniach 8-9 listopada w obiekcie Anaheim Convention Center odbędzie się światowy zlot społeczności fanów serii Warcraft®, StarCraft® i Diablo®

 news-blizzard

Przygotuj się na nadejście zamieci niespotykanych rozmiarów! Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił dzisiaj, że bilety na siódmą edycję konwentu gier BlizzCon® trafią do sprzedaży w dwóch partiach, odpowiednio 25 i 27 kwietnia. Ponadto 2 maja będzie można kupić ograniczoną liczbę biletów na specjalną kolację charytatywną na rzecz szpitala dziecięcego Children’s Hospital of Orange County, która odbędzie się przed rozpoczęciem konwentu.

BlizzCon, który z siłą wichury uderzy w Anaheim Convention Center w dniach 8-9 listopada, jest świętem wszystkiego, co związane z uniwersami serii Warcraft®, Diablo® i StarCraft®. Odbywający się mniej więcej co roku dwudniowy zlot społeczności ma bogaty program, na który składają się: poświęcone szczegółowym zagadnieniom panele dyskusyjne z twórcami gier z firmy Blizzard; rywalizacja e-sportowa na najwyższym poziomie z udziałem najlepszych na świecie graczy zawodowych; możliwość zagrania w najnowsze tytuły Blizzarda oraz wiele innych emocjonujących wydarzeń i atrakcji. Tak jak ogłosiliśmy wcześniej w tym tygodniu, podczas BlizzConu 2013 rozegrane zostaną również globalne finały rozgrywek StarCraft II World Championship Series, impreza podczas której czołowi gracze zawodowi staną do walki o najwyższą stawkę – tytuł Mistrza Świata w StarCrafta II.

„Uwielbiamy spędzać czas z naszymi graczami na BlizzConie, kiedy najlepsza społeczność na Ziemi zalewa Anaheim niczym rój – za każdym razem jest to wyjątkowe wydarzenie” – powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Nie możemy się doczekać, aż nadejdą te dwa dni pełne gier, atrakcji i innych form rozrywki, podobnie jak nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy niesamowite projekty, nad jakimi pracujemy”.

Bilety na konwent będą kosztować 175 USD za sztukę i będzie je można nabyć na oficjalnej stronie konwentu (www.blizzcon.com) w dwóch oddzielnych partiach. Pierwsza z nich trafi do sprzedaży w czwartek 25 kwietnia o godz. 4:00 czasu polskiego, natomiast druga – w sobotę 27 kwietnia o godz. 19:00 czasu polskiego.

Bilety na kolację charytatywną, które zapewniają również wstęp na BlizzCon, będzie można kupić w cenie 500 USD za sztukę, a wpływy ze sprzedaży zostaną przekazane szpitalowi dziecięcemu Children’s Hospital of Orange County (http://www.choc.org). Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się przed rozpoczęciem konwentu – wieczorem 7 listopada, goście będą mogli stawić czoła różnym daniom, wypić pokrzepiające mikstury i spędzić miło czas z twórcami gier z Blizzarda, menedżerami ds. społeczności i innymi pracownikami firmy. Około 200 biletów na kolację charytatywną trafi do sprzedaży w czwartek 2 maja o godz. 4:00 czasu polskiego i będzie je można kupić na stronie www.blizzcon.com.

Gracze z odległych zakątków Azeroth, sektora Koprulu i świata Sanktuarium, którzy zapragną dać się porwać emocjom konwentu bez opuszczania własnego domu, po raz kolejny będą mogli kupić wirtualny bilet (BlizzCon Virtual Ticket) i obejrzeć na żywo w Internecie pełną transmisję z imprezy, podzieloną na kilka kanałów. Więcej szczegółów na temat wirtualnego biletu, w tym informacje o cenie, dostępności regionalnej i programie transmisji, zostanie podanych w późniejszym terminie.

Kolejne wiadomości na temat BlizzConu będą publikowane na stroniewww.blizzcon.com w miarę zbliżania się daty rozpoczęcia konwentu. Blizzard Entertainment nieustannie rozwija grę World of Warcraft oraz przygotowuje inne gry i w związku z tym oferuje obecnie możliwość zatrudnienia na wielu stanowiskach. Więcej informacji na temat prowadzonych rekrutacji można znaleźć na stronie jobs.blizzard.com.
Aby uzyskać informacje dla prasy, prosimy o kontakt z Christian Beer z działu Public Relations firmy Blizzard (e-mail: cbeer@blizzard.com).

 

Informacje na temat Blizzard Entertainment, Inc.
Znana z takich bestsellerów jak World of Warcraft®, Warcraft®, StarCraft® oraz Diablo®, spółka Blizzard Entertainment, Inc. (www.blizzard.com), dział przedsiębiorstwa Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI), jest uznanym twórcą i wydawcą oprogramowania rozrywkowego, słynącym z najlepszych gier w branży. Blizzard Entertainment ma na swoim koncie szesnaście gier, które znalazły się na szczycie list przebojów oraz zdobyły wiele nagród Gry Roku. Należący do Blizzard Entertainment serwis sieciowy, znany pod nazwą Battle.net®, należy do największych na świecie i zrzesza miliony aktywnych użytkowników.