Carmageddon: Reincarnation – Premiera już latem!
Przez Admin Dnia 3 Cze, 2012 O 11:38 AM | Kategorie GRY, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Firma Stainless Games już tego lata udostępni dla systemów Android i iOS,  mobilną wersję klasycznej gry Carmageddon. Gra ma być dostępna za darmo przez 24 godziny, pobrać ją będziemy mogli za pomocą  iTunes oraz Google Play.

Jak wynika z informacji podanych na stronie projektu Carmageddon: Reincarnation na Kikstarter.com, już tego lata dla urządzeń z systemami iOS i Android, zostanie udostępniona mobilna wersja oryginalnej gry Carmageddon. Gra ma być przystosowana do ekranów dotykowych, a dzięki gestom będziemy mogli w intuicyjny sposób np. naprawić nasz samochód, przywrócić go czy zobaczyć mapę. Gra posiadać też będzie nowe funkcje. Jedną z nich jest Action Replay – funkcja, która pozwoli nam na zapisanie powtórki i udostępnienie jej w serwisie YouTube.pl. Użytkownicy systemów od Apple będą mogli dodatkowo pochwalić się swoimi osiągnięciami i statystykami dzięki integracji gry z Game Center.

Carmageddon ma ukazać sie latem. W pierwszej kolejności ma pojawić się w App Store, niedługo po tym gra ukaże się także na Androida w Google Play. W obu sklepach gra ma być do pobrania za darmo przez 24 godziny. Jak możemy przeczytać na stronie projektu Carmageddon: Reincarnation, ma być to podziękowanie dla wszystkich tych, którzy wsparli projekt stworzenia gry na urządzenia mobilne. Do tego celu firma Stainless Games  potrzebowała 400 tyś $, jak dotąd pieniądze na ten cel przesłało ponad 13 tyś. osób co pozwoliło zebrać aż 502. 351 $. Pieniądze, które firma zarobi na sprzedaży gry ma ją być przeznaczone na jej dalszy rozwój.

Kikcstarter.com

  • Vnbn

    Co to za jakieś tyś? Od kiedy tysiąc pisze się tyśąc?