Cena PSP2, czy taka straszna?
Przez Admin Dnia 29 Sty, 2011 O 10:21 AM | Kategorie HARDWARE, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Wiemy ile będzie kosztować przenośna konsola Sony, która pod względem wydajności dorównuje stacjonarnej „trójce”.  Next Generation Portable nie będzie wcala taka tania, lecz nie ma się co dziwić gdy mamy do czynienia z przenośnym PS3.

Cena czyli coś co może nas zachęcić do kupna lub też nie. Oczywiście prawdziwym maniaką nie straszne sa wysokie ceny. Ten kto chce przenośną konsole musi się poważnie zastanowić nad jej wyborem. Nowe PlayStation Portable 2 ochrzczonej przez Sony jako Next Generation Portable będzie droższa niż konsola Nintendo 3DS.

Producent konsoli, pan Shu Yoshida dla portalu Game Informer powiedział że NGP „nie będzie kosztować 599 dolarów” więc tak naprawdę ile? Ceny urządzenia będą różne, w zależności od tego jaką wersję wybierzemy, czy tą z Wi-Fi lub tą z modułem 3G dodatkowo. Przewidywać można, że będziemy musieli zapłacić za to cudeńko nie małe pieniądze. Cena bliska będzie tej, którą musimy zapłacić za PlayStation 3.

No cóż, za taką wydajną konsole nie jeden jest w stanie wyłożyć pieniądze. Dla tych których na nią nie będzie stać, polecamy Nintendo 3DS, które również dobrze się zapowiada. Cena 3DS to 249 dolarów w USA czyli tyle samo, ile kosztowało PSP w dniu swojej premiery.