CM Storm Recon mysz dla wojowników
Przez Admin Dnia 25 Wrz, 2012 O 12:49 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

CM Storm należący do grupy Cooler Master wprowadza do sprzedaży mysz Recon, która stanowi doskonałe uzupełnienie wojennego arsenału każdego gracza. Sportowy i ergonomiczny kształt myszki zapewnia pewny chwyt niezależnie od tego czy gracz jest prawo czy leworęczny. Starannie wykonana obudowa i ślizgacze powleczone teflonem zapewniają pewność i precyzję ruchu, dzięki czemu przeżycia z gry stają się bardziej realistyczne.

Gryzoń wyposażony jest w wysokiej jakości sensor optyczny Avago 3090, który zapewnia szerokie pasmo ruchu. Dostępny zakres rozdzielczości wynosi 800 do 4000 DPI i może być regulowany w trakcie gry. Dodatkowo za pomocą dołączonego oprogramowania możemy dostosować wartość parametru LOD (Liftoff Distance) oraz częstotliwość próbkowania USB.

Przyciski myszy wyróżniają się wysoką wytrzymałością a przełączniki pod nimi są znacznie trwalsze niż w klasycznych myszkach. Cechy te zapewniają produktowi CM Storm dłuższą żywotność nawet przy ekstremalnym użytkowaniu. Dodatkowo gryzoń posiada wielokolorowe podświetlenie rolki, a każdy kolor to odpowiednik aktualnie używanego profilu. Recon jest wyposażony w 32 KB wbudowanej pamięci, co pozwala na zapisanie do 5 profili i 36 makr. Wszystkie te funkcje osadzono w myszce o atrakcyjnym i agresywnym designie, który podbije serce każdego gracza.


Specyfikacja:

CM Storm Recon

 
Kolor Czarny
Sensor Avago ADNS-3090
Przyciski programowalne 9
Wbudowana pamięć 32 KB
Częstotliwość próbkowania USB 1000 Hz/ 1 ms
Szybkość do 150 ips
Przyśpieszenie 20 G
Wymiary 64,4x 116,4x 42 mm
Waga 139 g
Długość kabla 1,8 m
 
Informacja Prasowa

Sugerowana cena detaliczna myszki CM Storm Recon wynosi 212,00 PLN brutto.