Compro VideoMate U100 USB – telewizja DVB-T
Przez Admin Dnia 15 Sty, 2011 O 04:08 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Compro Technology, wiodący producent urządzeń PC-TV wspólnie z polskim partnerem ABC Data S.A., wprowadza na rynek nowy cyfrowy tuner mobilny VideoMate U100 DVB-T.

Compro VideoMate U100 jest zewnętrznym tunerem DVB-T z łączem USB 2.0 pozwalającym na odbiór i nagrywanie naziemnej telewizji cyfrowej w standardach SDTV, H.264 oraz 1080i HDTV na komputerze stacjonarnym lub notebooku. Urządzenie wyposażono w certyfikowany przez Microsoft pilot zdalnego sterowania i mobilną antenę zewnętrzną. VideoMate U100 gwarantuje krystalicznie czysty obraz na ekranie monitora, jest łatwy w instalacji bo nie wymaga otwierania obudowy, a zwykły komputer zmienia w domowe centrum rozrywki.

Dołączone oprogramowanie – ComproDTV 4, pozwala na oglądanie cyfrowej telewizji, odtwarzanie zapisanych plików, korzystanie z funkcji timeshift, przeglądanie kanałów, przechwytywanie pojedynczych i serii klatek, programowane wzbudzanie ze stanu uśpienia S3/S4 w celu nagrywania. Funkcja Video Desktop pozwala ustawić odtwarzany program jako tapetę systemu Windows, a zaawansowane funkcje PiP/PoP umożliwiają oglądanie 1 głównego i 3 dodatkowych programów jednocześnie, a nawet oglądanie i nagrywanie różnych programów jednocześnie po zainstalowaniu kilku tunerów.

Narzędzie Vista Gadget umożliwia oglądanie programów TV na żywo bezpośrednio na listwie bocznej systemów Vista,  a także szybkie sprawdzanie listy odtwarzania i nagrywania. VideoMate U100 to niedrogi, łatwy w użyciu, bogaty w funkcję mobilny tuner TV.

Cena – 120 zł.

  • AI9

    Niska cena,a jaka jakość. Lepsze niż jakikolwiek dekoder. :] Musze to sobie kupić.