Czy Gears of War wyjdzie na PS3 ?
Przez Artus2007 Dnia 5 Mar, 2011 O 03:42 PM | Kategorie NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Nie ma co się dziwić – gra Gears of War od zawsze była przeznaczona na komputery Pc, czyli platformę Microsoft. Niektóre osoby po prostu nie chcą przenosić klasyki gry na konsolę PS3.

Cytat z gry-online odnośnie Gears of War 3 :

Nie da się ukryć, że seria Gears of War ewoluuje z każdą kolejną częścią cyklu. Nie inaczej będzie w przypadku trzeciej jej odsłony. Po doniesieniach na temat kobiet w kampanii dla pojedynczego gracza i trybu Beast w rozgrywce wieloosobowej Cliff Bleszinski ponownie zabiera głos, by wszem i wobec zdradzić kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącej „trójki”. W tym celu pokaźna grupa dziennikarzy z całego świata, w tym niżej podpisany, wybrała się do San Francisco na specjalny pokaz poświęcony nowościom w trybie multiplayer Gears of War 3.”

Jeden z szefów Epic Games (Mike Capps) uważa i jest za tym, aby wszystkie odsłony gry zostały ukazane na każdej możliwej platformie, w tym także na Ps3. Głównymi powodami, dla których większość osób jest przeciwna wypuszczenia gry na PS3 jest współpraca i pieniądze. Firma mogłaby ponieść drastyczne straty. Epic Games jest własnym, niezależnym studiem, więc z ich strony może dojść do tego, że gra zostanie wydana na konsole i nikt nie będzie miał nic więcej do powiedzenia. Jak będzie naprawdę? Czas pokażę, ale miejmy nadzieję, że konsolowi gracze spróbują swoich sił w Gears of War. W każdej wydanej części.