Dawne Komputery i Gry – relacja z imprezy @ Realitynet.pl
Przez mis456 Dnia 30 Kwi, 2012 O 10:43 AM | Kategorie HARDWARE, HARDWARE, RECENZJE, TESTY | Z 0 Komentarzami

Raz w roku swoje święto mają ci, którzy pamiętają czasy, kiedy grę wgrywało się z kasety lub z kardridża, dyskietka była bardzo nowoczesnym nośnikiem, a dysk twardy luksusem. W tym roku to święto przypadło na 21-22 kwietnia, nie mogło nas na nim zabraknąć.
Dawne Komputery i Gry, bo o tym mowa, to impreza, która (jak sama nazwa wskazuje) ma przypomnieć nam o sprzęcie mającym lata świetności dawno za sobą. Dla wielu osób była to okazja do nieco może sentymentalnych wspomnień początku przygody z komputerami. Nasz portal był jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.
W trakcie imprezy, oprócz podziwiania wciąż sprawnych egzemplarzy komputerów-weteranów, można było pograć w takie gry jak Mario, Warcraft I, Mortal Kombat oraz PONG. Odbywały się także turnieje, między innymi w legendarnego Duke Nukem 3D. DKiG pierwszy raz odbywa się we Wrocławiu. Wcześniejsze edycje miały miejsce dwa razy w Krakowie i po razie w Nowym Sączu oraz Szczecinie. Jako redaktor portalu Realitynet.pl miałem przyjemność uczestniczyć w tegorocznej, przebieg imprezy ilustruje nasza relacja. Zapraszam!

 

 

Dawne Komputery i Gry – relacja z imprezy @ Realitynet.pl