Dodatek Windows Media Center już dostępny
Przez bruder Dnia 26 Paź, 2012 O 08:45 AM | Kategorie NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 0 Komentarzami

Microsoft udostępnił dziś odpłatnie dodatek Windows Media Center dla Windows 8. Jak wiadomo, Media Center nie będzie częścią systemu Windows 8. Dodatek dostępny jest w cenie 10-ciu dolarów.

Windows Media Center

 

Dla wszystkich, którzy czekali na nową wersję Windows Media Center, mamy dobrą wiadomość. Dodatek, bo w takiej postaci dostępny będzie ten pakiet, można już zakupić i to w dość niskiej cenie – 10 dolarów. Microsoft poszedł na rękę użytkownikom również w sprawie rodzaju płatności, bowiem możemy zapłacić za dodatek nie tylko kartą kredytową, ale także systemem płatności Paypal. Choć Windows Media Center nie był aż tak bardzo szeroko wykorzystywanym oprogramowaniem, to miał zapewne wielu fanów. To, by po raz pierwszy nie umieszczać go domyślnie w systemie Windows, okazało się być dobrym pomysłem. W ten sposób oprogramowanie będzie dostępne tylko dla tych, którzy rzeczywiście z niego korzystają, a przy tym Microsoft obniżył nieco cenę Windows 8, co na pewno ucieszy wszystkich przeciwników Windows Media Center.

Aktualizacja: Microsoft wprowadził promocję, dzięki której do 31 stycznia można nabyć Windows Media Center zupełnie za darmo. Wystarczy udać się na specjalną witrynę i pobrać klucz zniżkowy. Oferta jest dostępna tylko dla posiadaczy Windows 8 Pro.

 

Źródło: Neowin