Doskonała kamera samochodowa Full HD w ofercie Mistral
Przez Admin Dnia 6 Cze, 2013 O 01:21 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

W ofercie polskiego producenta elektroniki użytkowej pojawiła się kamera samochodowa FullHD Mistral Rider. Urządzenie, jak sama nazwa mówi nagrywa wideo w rozmiarze Full HD, ma możliwość nagrywania zarówno w dzień jak i w nocy, a także wyposażona jest w stabilizator obrazu, który jest bardzo przydatny – szczególnie na naszych, polskich drogach.

04

Nagrywaj w jakości Full HD

Rejestrator umożliwia płynne nagrywanie w rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 25 klatek na sekundę. Warto pamiętać, że wyższa rozdzielczość i płynny obraz gwarantuje większą ilość szczegółów.

Rejestrator = dowód na okoliczność zdarzenia na drodze

Zapewne zdarzyło się nie raz, że ktoś wymusił odpowiedzialność za stłuczkę, ponieważ niesłuszny sprawca nie miał twardych dowodów na swoją niewinność. Przykładem jest np. zajechanie drogi, a następnie nagłe hamowanie, co powoduje orzeczenie winy kierowcy, któremu wymuszono pierwszeństwo. Z rejestratorem takie zdarzenie nie będzie miało miejsca. Warto zauważyć, że sąsiedzi naszej wschodniej granicy bardzo często używają tego typu urządzeń. Sporo filmów możemy znaleźć na różnych portalach społecznościowych.

Dodatkowe zalety urządzenia

FullHD Mistral Rider posiada szerokokątny, 120 stopniowy obiektyw. Pozwala on zarejestrować o wiele więcej, niż przy standardowym obiektywie. Sprawdza się to między innymi na skrzyżowaniach, przejściach dla pieszych, podczas wyprzedzania, czy na drogach „leśnych”.

Kamera posiada możliwość nagrywania zarówno w nocy jak i w dzień dzięki zamontowanym 8 diodom IR, oraz 2 LED. Możemy także ustawić tryb foto, który jest odpowiednikiem aparatu 12 Mpix. Kamera posiada możliwość wyboru następujących jakości nagrań: 1080p@25fps, 1440×1080@30fps, 720P@30fps, 480P@30fps, oraz VGA@30fps. To, jak działa urządzenie w praktyce możemy zobaczyć między innymi na filmie: 

Oprócz standardowego zasilania przewodowego, kamera posiada wbudowany akumulator 650 mAh. Dzięki temu kamera może posłużyć nie tylko jako rejestrator w samochodzie, lecz także jako mini kamera na wycieczce.

Wygodna obsługa urządzenia

Urządzenie bardzo łatwo zamontować w każdym samochodzie. Kamera posiada intuicyjne przyciski, proste MENU oraz regulowany uchwyt, oczywiście z przyssawką.

Obrotowy ekran LCD 2” możemy przekręcać w zakresie 270 stopni. Dużym plusem urządzenia jest także wymienna pamięć w postaci kart microSD z obsługą do 32 GB.

0d5

Co w zestawie?

Oprócz rejestratora Mistral Rider MI-R01 otrzymujemy także kabel USB – mini USB, kabel HDMI – mini HDMI, zasilacz samochodowy 12V, instrukcję w języku polskim, oraz gwarancję.

Cena urządzenia

Produkt dostępny jest w cenie około 199 zł, np. poprzez oficjalne konto producenta: http://allegro.pl/doskonala-kamera-samochodowa-dvr-mistral-rider-fhd-i3266123679.html

Informacja Prasowa