Epic Games rekrutuje
Przez Jarek Jackowski Dnia 8 Wrz, 2012 O 03:11 PM | Kategorie GRY, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Któż kiedykolwiek nie marzył o możliwości pracowania nad Gears of War czy nowym Unreal Tournament 4? Okazuje się, że nie są to tylko marzenia – Epic Games na swojej stronie zamieściło ponad 40 ofert pracy. Sześć szczęśliwców będzie nawet pracowało z naszymi rodakami w People Can Fly!

Co należy zrobić by pracować nad nowymi grami jednego z najlepszych ze studiów i pracować na zapowiadającym się wyjątkowo smakowicie Unreal Engine 4? Wystarczy mieć talent – programistyczny, graficzny, level desingierski lub muzyczny. I być najlepszym – czterdzieści miejsc to wbrew pozorom wcale nie dużo. Czyżby aż sześć ofert pracy w People Can Fly miało zrekompensować odejście Adriana Chmielarza? Złośliwi mówią ze strata założyciela sprawi, że ludzie bardziej ochoczo będą wysyłali swoje zgłoszenia – Adrian podobno nie był wymarzonym szefem…

Siedem utalentowanych osób znajdzie prace w siedzibie Epic Games w Seattle. Chyba każdy chciałby pracować nad nowym Unreal Tournamentem i na silniku, który na prezentacjach prezentuje się obłędnie.

Źródło: Epic Games