ESWC Polska 2011 – zgłoszenia
Przez Maaciek Dnia 1 Wrz, 2011 O 08:11 PM | Kategorie NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Dnia 31.08.2011r r. wystartowały zapisy do kwalifikacji ESWC Polska 2011. Drużyny zmagać będą się w CS-ie 1.6, FIFIE 11 oraz StarCraftcie 2.

Dwie najlepsze drużyny w Polsce, czyli Frag eXecutors i Fear Factory preeliminacji przechodzić nie będą. W czwartek ogłoszono, także systemy rozgrywek, które wskażą po dwójce najlepszych w grach 1vs1 i drużynowych. Wyłonieni zwycięzcy staną na „ringu” w wielkim finale, który ma się odbyć 24 września w Multikinie w Warszawskich Złotych Tarasach.

Przeprowadzone zostaną dwa turnieje w grze FIFA 11, limitem ma być 128 miejsc w pojedynczej eliminacji. Każdy z dwóch turniejów wyłoni po jednym zwycięzcy. Podobnie będzie w StarCrafta 2, gdzie odbędą się dwa turnieje jednodniowe.

Chciałbym skupić się bardziej na grze Counter Strike, która jest prawdopodobnie najbardziej popularną „sieciówką” na świecie. Organizatorzy turnieju na czele z Damianem „cZuk” Radomskim, który jest sędzią głównym, zdecydowali się na zwolnienie dwóch w/w drużyn. Mają one dołączyć w drugiej fazie rozgrywek, gdzie utworzą drabinkę podwójnej eliminacji, walczyć z nimi będą dwie najlepsze drużyny pierwszej fazy rozgrywek.

Po dokładniejsze informację o eliminacjach ESWC Polska 2011 zapraszam na oficjalną stronę turniej.