Facebook stworzy wyszukiwarkę
Przez Jarek Jackowski Dnia 12 Wrz, 2012 O 07:15 PM | Kategorie INTERNET, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka wyznał, że zamierza stworzyć wyszukiwarkę. Bardzo innowacyjną wyszukiwarkę, należy dodać. Google stworzyło już swój serwis społecznościowy, Facebook stworzy wiec swoja wyszukiwarkę. Nie wiadomo kiedy ona wystartuje, wiadomo jednak ze prace nad nią trwają. 

Na czym polega innowacyjność wyszukiwarki Zuckerberga? Zamiast listy wyników wyszukiwania będzie ona od razu pokazywać stronę, której szukamy. Ma to być coś na kształt „Szczęśliwego trafu” z Google. Z tym ze ma działać o niebo lepiej. Podobno pracownicy Facebooka wiedza już jak to zrobić. Być może nową wyszukiwarkę zobaczymy już niedługo?

Dlaczego Mark Zuckerberg,twierdzi, że taka wyszukiwarka to dobry pomysł? Podobno dużo ludzi korzysta z wyszukiwarki na Facebooku by znaleźć różne informacje. Kontynuując swój wywód twierdzi, że każdy użytkownik internetu chce od razu znaleźć stronę, którą szuka, a nie jeszcze wybierać ją z długiej listy. Logiczne, ale czy aby na pewno dobra wyszukiwarka bez listy wyników jest możliwa?