Fineasz i Ferb już w sierpniu!
Przez Kewin Korczak Dnia 9 Sty, 2013 O 10:35 PM | Kategorie GRY, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Słynna kreskówka Fineasz i Ferb już niedługo trafi do graczy. Disney użyczyło licencji studiu Majesco na stworzenie gry opartej na tej bajce, a dokładnie kilku części.

FIF  „Cieszymy się niezmiernie, że nawiązaliśmy współpracę z Disneyem, by dostarczyć na rynek nową grę Fineasz i Ferb na wiele różnych platform” – słowa te pochodzą z ust Jessego Suttona. Gra będzie pełnym odwzorowaniem kreskówki, która osiągnęła wielki sukces. 

Kreskówka opowiada o dwóch przyrodnich braciach pragnących ciekawie spędzić okres letnich wakacji. Wykorzystują w tym celu, nieprzeciętną jak na swój wiek, wiedzę i umiejętności konstruktorskie, codziennie realizując inny projekt. Serial nasycony jest akcją, za sprawą siostry Fretki, utrudniającej chłopcom pracę oraz Pepe Pana Dziobaka, który na co dzień udając bezmyślnego ssaka i maskotkę braci, na czas tajnej misji zamienia się w Agenta P, walczącego z szalonym naukowcem Heinzem Dundersztycem. W efekcie równolegle następujących wydarzeń, wynalazki Fineasza i Ferba znikają zanim Fretka zdąży ich zdemaskować przed mamą, Lindą.

Gra ma trafić na konsole i urządzenia przenośne, w tym smartfony i tablety. Premiera pierwszej części jest zaplanowana na sierpień bieżącego roku.