GIGABYTE Tech Tour 2011 dotarł do Polski
Przez Admin Dnia 19 Paź, 2011 O 03:02 PM | Kategorie NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

13 października w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszych technologii dla graczy w ramach tegorocznej edycji GIGABYTE „Real Graphics, True Gaming” Tech Tour 2011.

Konferencja prasowa GIGABYTE Tech Tour 2011, Warszawa, 13 października 2011

Zgromadzeni goście mieli okazję nie tylko zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla miłośników wirtualnych rozrywek, ale również zmierzyć się w realnych zmaganiach podczas rozgrywki w elektroniczny paintball. Uczestnicy mieli również możliwość spotkania z przedstawicielami centrali i lokalnego oddziału firmy GIGABYTE. Spotkanie w warszawskiej W5 Arena jest jednym z ostatnich z serii 15 spotkań w ramach GIGABYTE „Real Graphics, True Gaming” Tech Tour 2011 w najważniejszych miastach na czterech kontynentach.

Rozgrywki w paintball. Od lewej: pierwsze wyniki, ekipa GIGABYTE gotowa do walki

Technologiczne tournée rozpoczęło się 9 sierpnia w Tajpej na Tajwanie od ekscytujących wyścigów gokartów, w których uczestniczyły media oraz załogi GIGABYTE i NVIDIA. Oprócz serii produktów o najwyższej wydajności przeznaczonych dla najbardziej zapalonych graczy, GIGABYTE zaprezentował również produkty live-demo.

Komputer dla gracza GIGABYTE * 

Podczas pokazów z serii GIGABYTE „Real Graphics, True Gaming” Tech Tour 2011 promowane są przede wszystkim rozwiązania dla zaawansowanych graczy, takie jak najnowsza seria NVIDIA GTX 500 (GTX 580/570/560 Ti/560),  GIGABYTE Super Overclock™, czy technologia chłodzenia GIGABYTE WINDFORCE™.

Z myślą o wymagających użytkownikach, którzy na co dzień korzystają z monitorów o dużych przekątnych, GIGABYTE wprowadził do sprzedaży myszkę Aivia M8600 Wireless Macro Gaming Mouse. Kolejna nowość to Aivia Xenon Touchpad-Mouse – innowacyjne rozwiązanie GIGABYTE, które łączy w sobie najlepsze cechy myszy oraz touchpada, dając przy tym użytkownikom niespotykane dotychczas możliwości i swobodę pracy z komputerem.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji GIGABYTE Global Tech Tour, GIGABYTE proponuje w tym roku nową koncepcję „Real Graphics, True Gaming”, oferując graczom najwyższą jakość swoich nowych rozwiązań.

GIGABYTE Tech Tour 2011 to możliwość bezpośrednich spotkań między producentami, przedstawicielami mediów, partnerami biznesowymi i użytkownikami w 15 największych miastach na 4 kontynentach. Tech Tour trwa od sierpnia do listopada 2011, a rozpoczął się od spotkania w Tajpej. Po Tajwanie przyszła kolej na kolejnych 14 miast: Bangkok (Tajlandia), Seul (Korea), Kula Lumpur (Malezja), Beijing (Chiny), Sydney (Australia), Tokio (Japonia), San Francisco (USA), Moskwa (Rosja), Kijów (Ukraina), Paryż (Francja), Berlin (Niemcy), Sztokholm (Szwecja), Warszawa (Polska), Praga (Czechy).

Więcej informacji na temat serii Super Overclock i Aivia M8600, można znaleźć na stronach GIGABYTE:

GIGABYTE SOC: http://www.gigabyte.com/MicroSite/268/images/about.html

GIGABYTE Aivia M8600: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3777#kf

Facebook: http://www.facebook.com/pages/GIGABYTE-VGA/138376338834?ref=nf

* Komputer dla gracza GIGABYTE – konfiguracja:

Procesor: Intel Core i7 2600K
Płyta główna: GIGABYTE G1.Sniper 2
Karta graficzna: GIGABYTE GV-N580SO-15I
Pamięci: Kingston DDR3 6GB 2000MHz
Dysk twardy: Western Digital WD2003FYYS WD RE4 2 TB
Zasilacz: Cooler Master Silent Pro Gold 800W
Chłodzenie procesora: Cooler Master Hyper TX3 EVO
Karta sieciowa: TP-Link TL-WN821NC
Klawiatura: GIGABYTE AIVIA K8100
Myszka: GIGABYTE AIVIA M8600
Monitor: Packard Bell Maestro 230 LED H

  • Łukasz

    A gdzie jakieś gamingowe Panie? 😉