Google Nexus 4G z ekranem HD?
Przez Admin Dnia 17 Cze, 2011 O 11:56 AM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Dziennikarz BGR.com dowiedział się, że nowy Google Nexus 4G będzie wyposażony w wyświetlacz, który będzie w stanie wyświetlić obraz w rozdzielczości HD (720p). Oprócz tego Nexus 4G dostanie dwurdzeniowy procesor o taktowaniu co najmniej 1,2 GHz i Androida Ice Cream Sandwich 4.0

Według informacji podanej na BGR.com Nexus 4G będzie się wyróżniał wśród androidowych smartfonów swoim wyświetlaczem. Firma Google chce by znalazł tam się ekran o rozdzielczości 720p. Ponadto smartfon od Google będzie posiadał dwurdzeniowy procesor z taktowaniem nie mniejszym niż 1,2 GHz i nie większym niż 1,5 GHz. Spowodowane jest to tym, że do końca nie wiadomo który układ będzie napędzał Nexusa 4G. Rzekomo, smartfon będzie wyposażony w układ OMAP 4460 od Texas Instruments lub układ Snapdragon od Qualcomma. Na pokładzie znajdziemy także nowy, mobilny system operacyjny od Google – Android Ice Cream Sandwich w wersji 4.0.

Dodatkowo Google Nexus 4G posiadać będzie 1 GB pamięci operacyjnej RAM, dwie kamery, jedną z przodu o rozdzielczości 1 MP i drugą z tyłu, 5 – megapikselową dzięki której, nagramy obraz w rozdzielczości Full HD (1080p) a później będziemy mogli go odtworzyć. Dodatkowo, smartfon będzie wyposażony w łączność z technologią LTE 4G.

 

Źródło: BGR