Gry, na które czekamy w 2013 roku
Przez Michał Deptuch Dnia 3 Sty, 2013 O 12:03 PM | Kategorie GRY, NOWOŚCI, POLECANE | Z 0 Komentarzami

Przyszedł nowy rok, a z nim przyjdą nowe gry. Przedstawię dziś Wam kilka znanych gier, na które czekamy już od dłuższego czasu.

1.   Grand Theft Auto V

Na tą grę czekają chyba wszyscy. W Internecie aż szumiało od komentarzy i plotek. Światowa premiera ma odbyć się w marcu 2013 roku. To kolejna odsłona gangsterskiej serii studia Rockstar North, rozgrywającej się w Los Santos oraz w jej okolicach, która wzorowana jest na Los Angeles. Nowsze wersje gry stają się bardziej rozbudowane pod względem graficznym, dodawane są nowe postacie, pojazdy oraz wiele innych elementów. Sprawia, że przenosimy się w tamtejszy świat.

2. Tomb Raider

Gra akcji, stworzona przez studio Crystal Dynamics. Wcielamy się w postać Lary Croft, która pragnie zostać poszukiwaczką przygód. Jednak jej statek zostaje rozbity przez sztorm i nasza główna bohaterka ląduje na tajemniczej wyspie w pobliżu Japonii. Jej głównym celem jest przetrwanie w dzikim i bardzo niebezpiecznym otoczeniu. Aby przeżyć musi walczyć. Wykorzystuje do tego wszelkie znalezione przedmioty jaki łuki, haki, liny czy maczety.

3. Sniper: Ghost Warrior 2

Ta gra wzorowana jest na swoim poprzedniku i zapewni nam wiele rozrywki. Działa na silniku CryEngine 3. Zabierze nas w porywającą podróż, gdzie wcielamy się w ubranego w ghillie strzelca wyborowego, którego celem jest wyeliminowanie wroga. W odróżnieniu od innych gier typy strzelanka, w tej unikamy bezpośredniego kontaktu z wrogiem. Naszym zadaniem będzie ciche przedostawanie się przez zarośla i oddanie celnego strzału. Akcja przeniesie nas do Himalajów, a do dyspozycji dostaniemy nie tylko broń palną, ale również noktowizję i termowizję. Premiera gry zaplanowana jest na 19 lutego 2013 roku. Cena ma być dosyć niska, bo około 70 zł.

4. Crysis 3

Crysis 3 to gra stworzona przez studio Crytek, które było już wielokrotnie nagradzane. Stań do walki jako Prorok – żołnierz wyposażony w nanokombinezon, który pragnie odzyskać człowieczeństwo i dokonać krwawej zemsty. Akcja przeniesie Cię pod nowojorską Kopułę Wolności, gdzie twoim zadaniem będzie zabicie ludzi jaki i innych istot pochodzenia pozaziemskiego. Możesz korzystać z różnorodnych broni oraz różnych sposobów maskowania. Planowana premiera w Polsce ma odbyć się 22 lutego 2013 roku.

5. Company of Heroes 2

W grze „Company of Heroes 2″ przeniesiesz się na zaśnieżony front wschodni i w krytycznym momencie przejmiesz dowodzenie nad Armią Czerwoną. Jest rok 1941, Niemcy rozpoczynają operację „Barbarossa”, której celem jest podbicie Związku Radzieckiego. To początki najbardziej wyniszczającego konflikt II wojny światowej. Wcielisz się w dowódcę wojsk radzieckich – odeprzesz inwazję hitlerowców i uwolnisz Mateczkę Rosję! Uwielbiany przez weteranów pierwszej części system walki zostanie usprawniony i znacząco rozbudowany. W „Company of Heroes 2″ zostaną wprowadzone nowe zdolności dowódców, które gracze będą mogli rozwijać i wykorzystywać podczas przepełnionych akcją starć. Doświadczą również z bliska niezwykłej brutalności wojny na froncie wschodnim dzięki dynamicznemu, taktycznemu systemowi walki (Dynamic Battle Tactics).

A Wy na jakie premiery czekacie? Chwalcie się w komentarzach.