Gry z PlayStation także na Androida
Przez Admin Dnia 27 Sty, 2011 O 04:48 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 0 Komentarzami

Firma Sony zamierza współpracować z Google i udostępnić im swoje gry na konsole PlayStation. Nowa platforma ma udostępnić posiadaczom systemu Google Android gry znane z pierwszych generacji konsol tj. PlayStation czy PSX.

Posiadacze urządzeń mobilnych działających pod nadzorem Androida będą mogli się trochę rozerwać, ponieważ firma Sony nawiązuje współpracę z Google i wypuszcza swoją nową platformę z grami. Dzięki PlayStation Suite będziemy mogli pobierać gry z oryginalnego PlayStation oraz PSX i delektować się nimi na naszym smartfonie lub innym urządzeniu z Androidem. Pierwszymi grami dostępnymi dla Androida w wersji 2.3 i wyższej będą takie tytuły jak Wild Arms, Cool Boarders 2, Rally Cross, Medievil czy Syphon Filter.

Dostęp do gier z konsol Sony będziemy mieli jeszcze w tym roku. Niewątpliwie jest to bardzo dobry pomysł na reaktywowanie starych a zarazem dobrych gier, które nie tak dawno fascynowały wszystkich ich miłośników. Pamiętajmy jednak, że i tak nie zastąpi nam to przygody której mogliśmy doświadczyć siedząc cały dzień przed telewizorem z padem w ręku.