HP Deskjet 1050 – All-in-One w świetnej cenie!
Przez Admin Dnia 14 Lut, 2011 O 01:12 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

HP, jeden z wiodących producentów produkujących wydajne notebooki, urządzenia wielofunkcyjne oraz peryferia komputerowe zaprezentował urządzenie typu All-in-One – model Deskjet1050. Urządzenie dostępne jest w sieci sklepów Alsen w świetnej cenie. Urządzenia typu All-in-One świetnie sprawdzają się nie tylko w biurach ale także w domach prywatnych. Dzięki małemu rozmiarowi HP Deskjet 1050 zmieści się na każdym biurku.

Główną cechą HP Deskjet 1050 jest możliwość szybkiego wydruku – aż 16 stron/minutę w czerni. Urządzenie posiada funkcję dokładnego skanowania dokumentów a także obrazów w rozdzielczości do 1200dpi. Równie ważną funkcją, co drukowanie, jest kopiowanie dokumentów. Wystarczy włożyć dokument do skanera i wybrać odpowiedni klawisz na urządzeniu a HP Deskjet 1050 zacznie kopiowanie w formacie A4 i rozdzielczości 600dpi.


Jak wiadomo drukarka oraz każde urządzenie wielofunkcyjne do prawidłowego działania potrzebuje tuszu. Sklep Alsen zadbał o to, aby klienci mogli zakupić w świetnej cenie oryginalne kartridże – zarówno czarny jak i kolorowy. Według producenta wydajność tuszy sięga aż 480 stron A4!

Aby zapewnić klientowi bezawaryjne działanie a także możliwość bezpłatnej naprawy firma Alsen zachęca do zakupu przedłużenia gwarancji na drukarki atramentowe do trzech lat za jedyne 59zł!

Link do HP Deskjet 1050: LINK

Link do gwarancji: LINK

Informacja Prasowa