Huntkey wprowadza sprzęt z serii Military Camouflage
Przez michalinio22 Dnia 15 Cze, 2012 O 12:37 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Chiński producent postanowił odświeżyć motyw wojskowego moro i wprowadza zasilacz oraz obudowę pomalowaną w ten wzór. 

Konkretnie mowa tu o profesjonalnym zasilaczu FX600 600W z certyfikatem 80 Platinum(obecnie jest to najwyższy możliwy certyfikat jakim mogą poszczycić się zasilacze), który wspiera konfiguracje z najwydajniejszymi procesorami AMD i Intel oraz multi-GPU. Wszystkie kable posiadają specjalne oploty zabezpieczające elementy naszego PC-eta przed porysowaniem podczas instalacji oraz przy ewentualnych modyfikacjach. Dzięki ogromnej sprawności w dostarczaniu energii zasilacz wykazuje się dużym rozpraszaniem ciepła oraz minimalnym poziomem hałasu podczas każdego obciążenia.

Kolejnym wojskowym sprzętem jest obudowa, której wygląd powinien przypaść do gustu graczom. Sam kształt jak i wzór świetnie się zgrywają i stwarzają wrażenie bardzo zgrabnej i zwartej konstrukcji. Przód obudowy według prezentera jest bardzo wytrzymały oraz skonstruowany tak aby zapewnić odpowiednią wentylację. Na górze znajdziemy 2 złącza USB 2.0 i jedno USB 3.0. Ponadto na dwóch krańcach wyróżnić można 2 guziki większy Powert/ON oraz mniejszy RESET. W dalszej części obudowy mamy zintegrowaną tackę na przenośny dysk, lub płyty CD albo telefon komórkowy lub inne rzeczy, możliwości naprawdę jest wiele. Na panelu bocznych można zamontować 2 wentylatory 120 mm w celu poprawy cyrkulacji powietrza np: dla karty graficznej. Z tyłu obudowy jest miejsce na montaż jednego 120 mm wentylatora oraz 7 śledzi na montaż podzespołów w złączach.

Poniżej można obejrzeć filmik, na którym prezentuje się oba produkty oraz na sam koniec prezentowany jest zasilacz do laptopów z uniwersalnymi zakończeniami złącz.

 

Źródło: techpowerup.com