Internet nowej ery, jakie szczegóły?
Przez Maaciek Dnia 1 Wrz, 2011 O 01:58 PM | Kategorie INTERNET, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Już od kilku dni możemy spotkać się z reklamami dotyczącymi superszybkiego internetu w Polsce, który oferowany jest przez Cyfrowy Polsat.

Dzięki Cyfrowemu Polsatowi mamy dostęp do internetu LTE. Polsatowski zespół oferuje nam modem, dzięki któremu, będziemy mieć dostęp do dwóch technologiiLTE i HSPA+, co ochronić ma nas przed brakiem dostępu do internetu w przypadku, gdy nowa technologia odmówi posłuszeństwa. Ceny owych modemów zaczynają się od 1zł.

Do wyboru mamy cztery pakiety:
Pakiet 3GB29zł3GB transferu do wykorzystaniaUsługa Darmowe Noce*
Pakiet 5GB49zł5GB transferu do wykorzystaniaUsługa Darmowe Noce*
Pakiet 10GB69zł10GB transferu do wykorzystaniaUsługa Darmowe Noce*
Pakiet 25GB99zł25GB transferu do wykorzystaniaUsługa Darmowe Noce*

*Usługa Darmowe Noce, pozwoli nam na wykorzystanie 50GB darmowego transferu w godzinach 0.00 – 08.00.

Umowę z Cyfrowym Polsatem, zawrzeć będziemy mogli na 12 i 24 mies. W tym przez pierwsze 7 dni testujemy internet za darmo.

Zasięg nowej technologii obejmuję ok. 1300 miejscowości w Polsce, dzięki 500 stacjom rozmieszczonym na terenie państwa. Powody do zadowolenia mają oczywiście mieszkańcy największych miast tj. Warszawa, czy Kraków. Niestety w najgorzej mają mieszkańcy Podlasia, Mazur i Lubuskiego.

Czyżby Cyfrowy Polsat otworzył nową erę w internetowej technologii? Dowiemy się niebawem!

 

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=1280604443 Wiesław Niewiadomski

    Nowa era dla mnie będzie wtedy gdy kupię tylko mały pakiet np 1 gb i będę mógł z telefonu dzwonić przez skype i vibera. Jak się bedzie miał koszt zakupu telefonu np. z androidem aby używać skype oraz taniego pakietu danych oraz wykup numeru telefonu np. na skype. Przydałby się artykuł na ten temat.