iPad 2 – Pogłoski
Przez Admin Dnia 23 Gru, 2010 O 07:17 PM | Kategorie HARDWARE, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

W sieci już od wielu dni można usłyszeć pogłoski o nowym sprzęcie Apple – iPad 2. Z nieoficjalnych źródeł można się dowiedzieć coraz więcej na jego temat. Ma być głośniejszy oraz jeszcze cieńszy. Lecz pamiętajmy o tym, że to tylko pogłoski.

Powołując się na nieznane, chińskie źródła oraz japoński blog Mac Otakara można uzyskać kilka nieoficjalnych informacji na temat nowego iPada. Blog Mac Otakara donosi, że iPad 2 ma być wyposażony w szeroki głośnik który znacznie poprawia jakość dźwięku. Zaprzecza w ten sposób poprzednim plotkom, że rzekomo szczeliny widoczne na poniższym filmiku są przeznaczone dla portu USB lub gniazda na kartę SD. Dodatkowo można wyczytać, że zmian dokonano również w obudowie iPada. Prawdopodobnie nowy iPad ma mieć płaski tył a niej opływowy jak to miało miejsce w pierwszej generacji tabletu od Apple.

O iPad 2 chodzi wiele pogłosek. Według nich nowy iPad ma posiadać 9,7 – calowy ekran o dużej rozdzielczości, kamerkę do wideokonferencji, gniazdo na karty SD (lub nie) oraz dwurdzeniowy procesor. Na Mac Otakara można przeczytać, że produkcja iPada drugiej generacji ma się rozpocząć w Styczniu, czyli o tej samej porze roku co poprzedni tablet mimo iż, produkt nie był dostępy do początku kwietnia.