Jaką elektronikę zabrać na urlop?
Przez Admin Dnia 18 Lut, 2013 O 10:39 PM | Kategorie ARTYKUŁY, HARDWARE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Dzięki temu, że pomimo spowolnienia gospodarczego w dalszym ciągu nasz kraj się rozwija na tle Europy Zachodniej, to coraz chętniej kupujemy sprzęt elektroniczny. Niemal w każdym domu znajdziemy już komputer stacjonarny czy telewizor (bardzo często LCD lub LED). Jednak część sprzętu elektronicznego zawsze lubimy mieć przy sobie. Zobaczmy więc, co warto zabrać na urlop.

gadzety

Telefon komórkowy

Podstawowym narzędziem komunikacyjnym w obecnych czasach stał się telefon komórkowy. Bez niego nie wyobrażamy sobie komunikacji ze znajomymi, pracy czy szukania rozrywki w internecie. Coraz częściej posiadamy smartfony – które umożliwiają wykonanie prawie tylu funkcji, co netbook. Pamiętajmy, że potrzebna jest nam też ładowarka do telefonu, Kabel USB, uchwyt do telefonu i ewentualnie inne dodatki, które pozwolą nam na bezproblemowe korzystanie z telefonu komórkowego.

Laptop

Spadające ceny elektroniki sprawiły, że tak zwany stacjonarny komputer osobisty przestał być tak naprawdę komputerem osobistym. Teraz stajemy się posiadaczami laptopów, netbooków, notebooków, airbooków i innych odmian tego typu urządzeń. Pozwalają one na bardzo wygodną pracę z narzędziem, które właściwie cały czas możemy mieć ze sobą. Zdalna praca, oglądanie filmów czy seriali mogą być w końcu bardzo ciekawym uzupełnieniem naszego wyjazdu.

Tablet

Nieco mniej możliwości dają nam tablety, choć i one mają swoich zagorzałych zwolenników. Nie są to urządzenia drogie – kosztują już od kilkuset złotych wzwyż – a w zamian za to otrzymujemy multimedialne urządzenie pozwalające na oglądanie filmów, przeglądanie internetu czy granie. Szczególnym zainteresowaniem tańsze urządzenia cieszą się wśród dzieci i młodzieży, te droższe i bardziej profesjonalne często kupowane są przez młodych pracowników wielkich korporacji czy też przedstawicieli wolnych zawodów.

Aparat fotograficzny

Ostatnim urządzeniem które tu opiszemy jest aparat fotograficzny. To urządzenie jest niezbędne, byśmy mogli po latach wspominać minione wydarzenia. Obecnie aparaty są coraz tańsze a jednocześnie oferują coraz ciekawsze funkcje (jak wifi czy gps), co sprawia, że również i one stają się coraz bardziej multimedialne.

Artykuł sponsorowany