Jednym pilotem wszystko – Logitech Harmony One+
Przez Michał Deptuch Dnia 12 Gru, 2011 O 09:43 PM | Kategorie NOWOŚCI, TECH | Z 0 Komentarzami

Jeden pilot Logitech może zastąpić piętnaście  innych. Kupując TV, radio, kino domowe czy inne tego typu urządzenia dostajemy pilot, aż w końcu już nam się nie mieszczą na stoliku. Możemy je zastąpić jednym, uniwersalnym pilotem firmy Logitech.

Wystarczy jeden dotyk, aby uniwersalny pilot włączył właściwe urządzenia w odpowiedniej kolejności. Pilot posiada kolorowy ekran dotykowy, podświetlane przyciski, które z pewnością ułatwią nam oglądanie nocnych seansów.

Inną ciekawą rzeczą jest temat ładowania baterii. Firma Logitech postawiła na ładowanie baterii pilota przy użyciu stacji bazowej. Ale czy na pewno jest to wygodniejsze? Sam osobiście wolę wymienić baterię raz na kilka lat, niż co jakiś czas ustawiać pilot na „ładowarce”.

Proces konfiguracji pilota jest dosyć prosty. Wystarczy podpiąć  go do telewizora i postępować zgodnie z instrukcjami producenta. Jeżeli napotkamy jakieś problemy, zawsze możemy zwrócić się do działu pomocy technicznej.

Producent zapewnia nas dwuletnią gwarancją. Cena takiego gadżetu nie jest mała – 669 zł. Ale warto się zastanowić, czy nie lepiej zastąpić wszystkie piloty w domu jednym, funkcjonalnym, którym ustawimy wszystkie urządzenia.