Kaspersky chroni małe biura
Przez Admin Dnia 3 maja, 2011 O 02:13 PM | Kategorie SOFTWARE | Z 2 Komentarzami

Na rynek wchodzi nowa wersja pakietu Small Office Security, przeznaczona dla małych firm. Producenci zapewniają przedsiębiorcom prostą obsługę i wysokie bezpieczeństwo danych w niewygórowanej cenie.


Pakiet Kaspersky Small Office Security 2 został stworzony z myślą o ochronie sieci firmowej i zarządzaniu bezpieczeństwem wszystkich znajdujących się w niej komputerów z poziomu jednego urządzenia. Oprócz charakterystycznych dla marki Kaspersky wysokich standardów ochrony, producent zadbał o szereg dodatkowych opcji, które ułatwią przedsiębiorcy kontrolę nad wszystkimi procesami istotnymi dla bezpieczeństwa.

– Small Office Security 2 daje administratorowi możliwość konfiguracji i sterowania wszystkimi zadaniami z jednego komputera. Można dzięki niemu wprowadzić ograniczenia dostępu w całej sieci firmowej, np. do gier online, serwisów z filmami, a także generować raporty z aktywności pracowników w Internecie. Program, dzięki specjalnemu systemowi szyfrowania, pozwala na bezpieczne przesyłanie i przechowywanie ważnych dla firmy danych – mówi Krzysztof Żak, właściciel sklepu internetowego z oprogramowaniem komputerowym Omegasoft.pl.

Prosty interfejs nie wymaga do obsługi specjalistycznych umiejętności z zakresu IT. Każdy właściciel małego przedsiębiorstwa może sam zająć się administracją i zabezpieczeniem firmowej sieci, jak również łatwo kontrolować działania swoich pracowników.

Dokładny opis wszystkich funkcji programu dostępny jest na stronie: Omegasoft.pl

 

Źródło: Omegasoft.pl