Kaspersky ochroni także małe firmy
Przez Artus2007 Dnia 1 Kwi, 2011 O 02:55 PM | Kategorie NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 2 Komentarzami

Firma Kaspersky Lab stworzyła nowy program antywirusowy o nazwie Kaspersky Small Office Security, który przeznaczony jest dla małych firm (zazwyczaj liczącymi do 10 pracowników). Program zapewni firmom stałe bezpieczeństwo, a co najważniejsze będzie ochraniać komputery przed różnego rodzaju szkodnikami w czasie rzeczywistym.


Aplikacja została tak zaprojektowana, że możliwe jest zarządzanie serwerami i ochrona innych komputerów przy wykorzystaniu do tego tylko jednego stanowiska komputerowego. Wszystko odbywa się przy pomocy sieci -właściciel może dokonać np skanowania danego komputera tak, jakby siedział akurat przed jego monitorem. Możliwa jest także opcja tworzenia kopii zapasowej, co eliminuje ryzyko błędów czynionych przez człowieka podczas pracy na stanowisku.

 

Cena Kaspersky Small Office Security prezentuje się następująco:

* roczna ochrona przeznaczona na 5 stacji roboczych: około 555 zł

* roczna ochrona przeznaczona na 5 stacji roboczych i 1 serwer: około 700 zł

* roczna ochrona przeznaczona na 10 stacji roboczych i 1 serwer: około 1200 zł

 

Wersję próbną, która działa  przez okres 30 dni można pobrać bezpłatnie np z witryny Kaspersky.

 

Źródło: Kaspersky Lab

  • Paulina

    no no całkiem dobrze się zapowiada, przynajmniej mniejsze firmy nie będą musiały wydawać ogromnych pieniędzy na zapewnienie bezpieczeństwa

  • http://newskomp.pl Artus2007

    Według mnie ceny nie są wygórowane, ale mogłyby być tańsze. Jednak dla dobrze zarabiającej firmy taki wydatek jest drobnostką.