Koniec budek telefonicznych! Nadchodzą budki ze… Skype’m
Przez Admin Dnia 30 Mar, 2011 O 10:56 AM | Kategorie Bez kategorii | Z 1 komentarzem

Na tallińskim lotnisku pojawiła się budka ze Skype’m, dzięki której będziemy mogli nie tylko zadzwonić ale także przeglądać internet.

W Estonii umieszczono pierwszy automat gdzie można skontaktować się z rodziną i znajomymi za pomocą Skypa. Automat ze Skype’m został umieszczony na tallińskim lotnisku i oprócz możliwości dzwonienia będziemy mogli przeglądać internet, dzięki czemu sprawdzimy nasze wiadomości oraz sprawdzimy co słychać na świecie. Budka została wyposażona w dotykowy wyświetlacz co pozwoli na komfortowe korzystanie z urządzenia.

 

By korzystanie z takiej budki było bezpieczne, automat wyposażono w funkcję, która automatycznie nas wyloguje, kiedy wyjdziemy z budki. Więcej informacji na jej temat nie znamy. Nie wiemy ile taki automat kosztuje oraz gdzie w przyszłości pojawią się kolejne, tego typu urządzenia. Można przyznać, że pomysł stworzenia takiej budki jest bardzo dobry a przy tym o wiele bardziej funkcjonalny niż zwykłe budki telefoniczne. Jeżeli pomysł się przyjmie, możemy ogłosić koniec ery zwykłych automatów telefonicznych.

 

Źródło: Gizmodo.pl