LG Optimus G Pro, czyli smarfton z 5,5` ekranem FULL HD zapowiedziany
Przez Vister81 Dnia 14 Lut, 2013 O 04:13 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Nowy smartfon od LG będzie oficjalnym następcą Optimusa G. Niestety – Optimus G Pro ma trafić jedynie na rynek japoński. Ale i tutaj znalazło się rozwiązanie. Producent ma zamiar w tym samym czasie wprowadzić międzynarodową wersję tego samego smartfona. Ma ona różnić się od pierwowzoru. Między innymi innowacyjnym ekranem.

lg-optimus-g-pro-plus-smartfon-ekran-5,5-cala
Optimus G Pro ma być dostępny pod tą samą nazwą zarówno w Japonii jak i w każdym innym kraju. Nie będzie on jednak dostępny z taką samą specyfikacją. Model, który dostępny ma być w Europie ma nosić nazwę Optimus G Pro +. Teraz pytanie – czym on będzie dokładniej? 

Oficjalna specyfikacja nie jest jeszcze ujawniona. Można się natomiast spodziewać, że będzie bardzo podobna do tej z Japońskiego odpowiednika. Możemy zatem spodziewać się cztero-rdzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon S4 Pro pracującego z zegarem 1,7 GHz, 2 GB pamięci RAM i oczywiście najnowszej wersji Androida.

Inny natomiast będzie. Telefon zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 5,5` zamiast 5 cali. Całość będzie oczywiście pracowała w rozdzielczości Full HD. Ciekawostką jest to, że  szkło wykorzystane przy produkcji ekranu ma oferować efekt 2,5D. Nie wiemy jednego – co taka technologia będzie oferować. 

lg-optimus-g-pro-leak

źródło : digitaltrends

  • regambler

    Ja się zastanawiam kto kupuje tak wielkie telefony ???