List do użytkowników
Przez Admin Dnia 25 Lip, 2011 O 09:25 AM | Kategorie NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Drodzy użytkownicy.

Pragniemy przypomnieć Wam iż portal ten istnieje dla Was. Wszystkie newsy są publikowane byście mogli przeczytać o interesujących Was nowościach na rynku oraz ciekawych technologiach wprowadzanych do kolejnych urządzeń. Ostatnimi czasy redakcja zaczęła się powiększać. Obecnie oprócz mnie –  Nabstera (Administratora strony) do redakcji należą Pingwin i Piter (obaj to newsmeni) oraz  Grzechu (tester).

Cały czas staramy się poszerzyć nasze możliwości. Jak można było przeczytać w ostatnich recenzjach (zasilacza oraz karty graficznej) współpracujemy z firmą eXtremeMem która dostarcza nam sprzęt do testów redakcyjnych. Może i tego nie widać, ale nie spoczeliśmy na laurach i dalej szukamy firm które chciałyby z nami współpracować. Przez ostatni tydzień do kręgu dostawców sprzętu doszli znani i cenieni producenci sprzętu IT. Są to firmy takie jak Samsung, XFX, HTC oraz Lenovo. Chętny do współpracy jest również sklep Alsen.pl. Jeżeli wszystko pójdzie w dobrym kierunku będziemy posiadali dostęp do niemalże każdego sprzętu.

Dużo ostatnimi czasy słyszy się o Smartfonach oraz tabletach. Czy chcielibyście abyśmy przetestowali dla Was kilka takich urządzeń? A może wolelibyście zobaczyć wyniki APU – AMD Llano które od niedawna jest dostępne w sklepach? Interesuję Was czy warto się przesiąść z DDR2 na DDR3? A może chcielibyście zobaczyć jaki wzrost wydajności uzyskać można po zmianie dysku z interfejsem SATA 2 na SATA 3 lub nawet dysk SSD?

Wszystkie te testy jesteśmy w stanie przeprowadzić. Czekamy tylko na Wasze opinie. Prosimy zatem abyście wpisywali w komentarzach co chcielibyście abyśmy przetestowali. Jest to dla nas bardzo ważne. Tak samo ważne są dla nas wasze komentarze. To dzięki nim widać, że ktoś odwiedza ten portal.

Jednocześnie przypominamy, że każdy może należeć do redakcji. Każdy kto lubi pisać artykuły oraz newsy może znaleźć swoje miejsce w naszej redakcji. Wystarczy znać poprawną polszczyznę oraz mieć trochę chęci. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu z adminem poprzez TEN formularz.

Pozdrawiam,

Nabster

  • Grzechu

    Panowie i Panie. Podpowiecie nam co mamy testować? Chcemy byście mieli co czytać.
    Aktualnie posiadam na testach pewien tablet. Nie zdradzę wam jaki. Może jego recenzja wam się spodoba. Ale potrzebujemy wiedzieć. Co Was interesuje i co mamy testować.