Microsoft Windows 8 już niedługo?
Przez Artus2007 Dnia 19 Lut, 2011 O 10:04 AM | Kategorie NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 3 komentarze

Premiera następcy Windows 7 planowana jest na rok 2012, tak więc około 3 lata po premierze Windows 7. Różne źródła podają, że trwają już pracę nad nowym systemem. Ma być on lepszy, szybszy i stabilniejszy niż poprzednik.

Jakość 3D zawarta w Windows 8 sprawi, że będzie on wygodniejszy niż Windows 7, ale wyglądam może przypominać Viste. Nowy system ma być oparty na oprogramowaniu typu Desktop as a Serviceoznacza to, że lokalny komputer będzie potrzebował stałego połączenia z internetem. Pewne jest natomiast, że system na początku zostanie wydany w wersjach beta, które następnie trafią do testów. Na koniec ukaże się oficjalna wersja Windows 8 – długo oczekiwanego systemu operacyjnego. System  ma cechować szybki start, co umożliwi natychmiastowe rozpoczęcie pracy na komputerze, na którym zostanie zainstalowany. Ma on także rozpoznawać standardy Bluetooth 3.0, USB 3.0 i nowsze, a także posiadać system rozpoznawania twarzy!

Wszystkie te i inne ciekawe funkcje Windows 8 poznamy w dniu premiery i zakupu systemu, a także w czasie testów wersji beta systemu.