Motorola RAZR HD konkurent GALAXY SIII
Przez michalinio22 Dnia 10 Cze, 2012 O 03:57 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Droid RAZR HD może być odpowiedzią Motoroli na Samsunga Galaxy SIII, zdjęcia które wyciekły są niesamowite, ale czy są tak imponujące jak w SIII?

Droid RAZR HD wygląda jak kawałek tajnej technologii  kosmicznej ze Star Trek-a. Zdjęcia pokazują, że z powrotem poszycie telefonu wykonane jest z włókien węglowych, takich jak jego kuzyni RAZR i RAZR maxx. Wymiary i waga są obecnie nieznane, ale plotka głosi, że telefon będzie wyposażony w potężną baterie 3000 mAh, która ma na tym polu zapewnić Motoroli prowadzenie.

Jeśli Droid RAZR HD zamierza konkurować z SIII, musi obsługiwać ekran, który jest tak duży lub większy niż SIII. Rozdzielczość ekranu ocenia się na 1196 x 720 pikseli, czyli dokładnie taką samą jak w przypadku SIII. Chyba najbardziej istotnym elementem jest procesor, którym podobno ma być Snapdragon S4 dual-core. Europejska wersja SIII szczyci się quad-corem, więc nie ma zbyt wiele konkurencji na tym polu. Jednak na rynku północnoamerykańskim, RAZR HD i SIII będą  mieć podwójny rdzeń więc konkurencja wydaje się być wyrównana.

Jednym z kluczowych części RAZR HD, które mogą zniszczyć jego pozycje względem SIII jest to, że może posiadać ,,tylko” 1 GB RAM, co jest wartością o 1 GB mniej niż SIII. Nawet jeśli nie może konkurować z SIII w specyfikacji, to na pewno wielu chętnych będzie uważało go za dzieło sztuki.

http://assets.vr-zone.net/16229/razr-hd1.jpg

Źródło: vr-zone.com