Najnowsza odsłona Pinnacle Studio
Przez Admin Dnia 30 Mar, 2011 O 10:56 AM | Kategorie NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 0 Komentarzami

Pinnacle wydało kolejną, piętnastą już wersję programu umożliwiającego obróbkę i tworzenie filmów. Nowa odsłona Studio HD posiada szereg funkcji, które mają ułatwić pracę z programem, a także zwiększyć możliwości edycji plików.


Program Pinnacle Studio 15 HD został udoskonalony w oparciu o pomysły autorów, a także opinie użytkowników poprzednich edycji. Nowa wersja w pakiecie podstawowym posiada wachlarz ponad 1000 efektów, którymi wzbogacać można tworzony plik. Studio 15 przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Dla mniej zaawansowanych użytkowników autorzy przygotowali dodatkowe funkcje, np. narzędzie, które samo, w intuicyjny sposób potrafi połączyć fragmenty filmu w całość.

– Nowa wersja posiada narzędzia ułatwiające import plików z większości nowoczesnych urządzeń służących do rejestracji obrazu i dźwięku, także w jakości HD. Poprawiono stabilność i płynność działania programu. Zwiększono też jakość podglądu filmu w trakcie jego montowania. Wszystko to składa się na zdecydowane podniesienie funkcjonalności i łatwości obsługi programu. mówi Krzysztof Żak, właściciel sklepu internetowego zajmującego się dystrybucją oprogramowania, Omegasoft.pl.

W nowej wersji autorzy programu zadbali o możliwość archiwizacji i swobodnego tworzenia kopii zapasowych oraz zapisywania projektu. Jest to szczególnie przydatne w przypadku awarii komputera, ponieważ zabezpiecza przed utratą owoców dotychczasowej pracy nad projektem. Program poddano również optymalizacji, dzięki czemu możliwa jest szybsza i płynniejsza praca.

Pinnacle wydało swój najnowszy produkt w trzech pakietach: Pinnacle Studio 15 HD (pakiet podstawowy), Pinnacle Studio 15 HD Ultimate oraz Pinnacle Studio 15 HD Ultimate Collection. Różnią się one ilością dostępnych narzędzi, opcji, filtrów i pluginów. Pakiety Ultimate i Ultimate Collection przeznaczone są dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którym zależy na maksymalnie profesjonalnej obróbce filmów, przywołującej na myśl produkcje telewizyjne i kinowe.

Szczegółowy opis funkcji i narzędzi zawartych w poszczególnych pakietach dostępny jest na stronie producenta (http://www.pinnaclesys.com/) lub sklepu Omegasoft (http://www.omegasoft.pl/Pinnacle_r199.html).

 

Informacja Prasowa, Aleksander Skałka, Omegasoft.pl