Nexus 7 już w Polsce
Przez Jarek Jackowski Dnia 2 Paź, 2012 O 09:31 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Asus wprowadził na Polski rynek Nexus 7. Czterordzeniowy tablet z systemem Android 4.1 Jelly Bean jest już dostępny na półkach rodzimych sklepów. Jest to pierwsze 7-calowe urządzenie z tym systemem operacyjnym. Jest to zdobywca parunastu prestiżowych nagród i… najnormalniej w świecie dobry tablet. Każdy, kto widział go na żywo od razu się w nim zakochał. 

Nexus 7 to pierwszy tablet z serii Google Nexus i pierwsze 7-calowe urządzenie z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Sprzęt zaprojektował Asus wspólnie z firmą Google, a w wyposażeniu umieścił 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, pokryty warstwą wytrzymałego szkła Corning Fit oraz 4-rdzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 wraz z 12-rdzeniowym procesorem graficznym GeForce. Całość zamknięto w obudowie mierzącej 10,5 mm grubości i ważącej 340 gramów. Bateria pozwala natomiast nawet na 9,5 godziny odtwarzania filmu HD.

I Jak tu nie zakochać się w takim urządzeniu? Jego cena wynosi 999 zł. Uważam, ze jest to rozsądna cena jak na takie urządzenie.