Nokia opublikowała galerie zdjęć wykonanych aparatem w Lumii 920
Przez Jarek Jackowski Dnia 2 Paź, 2012 O 08:28 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Nokia upubliczniła wyjątkowo bogatą galerię zdjęć wykonanych za pomocą Nokii Lumii 920. (Na usta ciśnie się stwierdzenie – ponoć nie podrabianych) Zdjęcia wyglądają świetnie zarówno w ciemnych warunkach, w dzień oraz przy sztucznym świetle. Wygląda na to, ze aparat w nowej Lumii będzie mógł konkurować nawet z lustrzankami (ale tej gorszej jakości).

 

W serwisie Flickr możemy zobaczyć bardzo pokaźną galerię zdjęć wykonanych aparatem Lumii 920. Zapowiada się prawdziwa rewolucja (nie tylko ta marketingowa…). Jak na smartfon zdjęcia te prezentują się wręcz obłędnie. Przypuszczam, ze nie ma na rynku telefonu z równie dobrym aparatem. W galerii można znaleźć również zdjęcia wykonane przez redakcje The Verge i Engadget. Można ją odwiedzić tutaj: http://www.flickr.com/groups/nokia_lumia_920/pool/

Galeria jest otwarta, więc każdy użytkownik Nokii Lumii 920 będzie mógł wzbogacić ją o własne zdjęcia. Szykuje się galeria małych dzieł sztuki. A na pewno zdjęć wysokiej jakości. Wiem, że jestem trochę złośliwy, ale miejmy nadzieję, że są to prawdziwe zdjęcia Lumii 920 :)