Nowe, przenośne zasilacze Sony do ładowania smartfonów
Przez Admin Dnia 17 Paź, 2011 O 03:17 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Oferta produktów Sony powiększa się o dwie nowe, przenośne ładowarki USB. Dzięki nim używanie smartfonu nie będzie się już wiązało z obawą o wyczerpanie baterii w najmniej odpowiednim momencie.

Lekkie, poręczne ładowarki CP-A2LS i CP-ELS są doskonałym rozwiązaniem dla podróżników, osób spędzających dużo czasu poza biurem oraz wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na niespodziewane wyczerpanie baterii w smartfonie. Dzięki nim doładowanie smartfonu jest równie łatwe jak podłączanie kabla do portu USB komputera lub do gniazdka sieciowego.

Model CP-A2LS ma 4000 mAh pojemności. Umożliwia dwukrotne naładowanie baterii w smartfonie przy użyciu dostarczonego przewodu z mikrowtykiem USB lub oryginalnego kabla od smartfonu. Aktualny zapas energii w akumulatorze wskazują cztery kontrolki diodowe.

W celu szybkiego naładowania wewnętrznego akumulatora wystarczy podłączyć ładowarkę CP-A2LS do dostarczonego modułu zasilania sieciowego i włączyć moduł do najbliższego gniazdka sieciowego. Po zakończonym ładowaniu moduł można odłączyć, ado kieszeni lub torby zabrać samą ładowarkę CP-A2LS.

Pojemność superminiaturowego modelu CP-ELS wynosi 2000 mAh i wystarcza na jednokrotne naładowanie smartfonu. Ładowanie wewnętrznego akumulatora ładowarki CP-ELS sprowadza się do jej podłączenia do portu USB komputera. Tak jak wmodelu CP-A2LS, do ładowania można użyć dostarczonego przewodu z mikrowtykiem USB lub oryginalnego kabla od smartfonu.

 

Oba modele cechują się niskim wskaźnikiem samorozładowania i po 12 miesiącach od ładowania utrzymują ok. 80% początkowego zapasu energii. Zmniejsza to ryzyko pozostania bez zasilania w nieodpowiednim momencie.


Nowe, przenośne ładowarki Sony CP-A2LS i CP-ELS będą dostępne od listopada 2011r w cenie CP-ELS ok. 88 PLN i CP-A2LS ok. 198 PLN.