Nowy aparat Sony Cyber-shot – HX7
Przez Admin Dnia 14 Kwi, 2011 O 05:22 PM | Kategorie NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Sony wypuszcza na rynek kolejną nowość. Cyber-shot HX7 ma sprostać wymaganiom każdego amatora fotografii.
Aparat ma zastąpić starszy model, DSC-HX5, który cieszy się w Internecie bardzo dobrą opinią i uzyskał na wielu portalach internetowych ok. 90% pozytywnych recenzji użytkowników. Nowy Cyber-shot posiada szereg interesujących funkcji. Wbudowany przetwornik Exmor R w technologii CMOS, poprawiającej kontrast zdjęć i zmniejszającej zużycie energii,  zapewnia aparatowi rozdzielczość 16,2 megapiksela i dobrą jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Producent wyposażył urządzenie w szerokokątny obiektyw G Lens 25 mm z 10x zoomem optycznym.

– Nowy Cyber-shot to aparat, który pozwoli robić ładne zdjęcia nawet laikowi. Jest bardzo mały, ale pozwala na wykonywanie zdjęć w bardzo dużej rozdzielczości nawet przy ograniczonym dostępie światła. Producent wzbogacił urządzenie o nawigator GPS. Aparat doskonale nadaje się więc do uwieczniania życia rodzinnego, czy całodniowych wycieczek w teren. Jego poprzednik cieszył się dużą popularnością i bardzo dobrymi opiniami – mówi Rafał Zych, właściciel sklepu Matrix Media, autoryzowanego przedstawiciela Sony.

HX7 posiada wiele funkcji ułatwiających i wzbogacających robienie zdjęć panoramicznych. Sam łączy serię fotografii w celu uchwycenia szerszego krajobrazu. Funkcja Sweep Multi Angle, po zrobieniu kilku zdjęć, daje możliwość oglądania w 3D tej samej sceny z różnych perspektyw. Zastosowane technologie automatycznie potrafią dopasować ustawienia aparatu dla osiągnięcia optymalnych efektów, dlatego do jego obsługi nie są potrzebne wyspecjalizowane umiejętności.

Więcej informacji o produkcie:  http://www.matrixmedia.pl/p,pl,3756,sony+dsc-hx7vb++towar+dostepny+od+reki+24h+dostawa+pl+gw+dzwon+-+0801+00+33+95.html