Nowy film przedstawiający Samsunga Ativ S z Windows Phone 8
Przez Jarek Jackowski Dnia 10 Paź, 2012 O 08:26 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Pod koniec sierpnia otrzymaliśmy zdjęcia oraz specyfikację smartfona Samsung Ativ S. Najnowsze dziecko koreańskiego producenta jest napędzane dwurdzeniowym procesorem Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz, który jest wspomagany przez 1 GB pamięci operacyjnej. Wyświetlacz o przekątnej 4,8 cala został wykonany w technologii Super AMOLED oraz jest zabezpieczony powłoką Gorilla Glass.

Za wykonywanie zdjęć odpowiada aparat z matrycą o rozdzielczości 8 megapikseli. Najważniejszą cechą wydaje się być system operacyjny, który zarządza smartfonem Ativ S. Jest to oczywiście najnowsze oprogramowanie od Microsoftu, czyli Windows Phone 8. W serwisie YouTube pojawił się film, dzięki któremu możemy poznać dogłębnie nowego przedstawiciela Samsunga. Obudowa wykonana z plastiku ma grubość 8,7 milimetra, co jest świetnym wynikiem.

Klient będzie mógł wybierać spośród dwóch wersji pojemnościowych – jedna zostanie wyposażona w 16 GB, druga zaś w 32 GB pamięci dla użytkownika. Nowe cacko z systemem Windows Phone 8 nie należy do najtańszych, bowiem w ubiegłym miesiącu trzeba było zapłacić ponad 500 euro w systemie przedsprzedaży. Do tej pory nie wiemy, kiedy nowy smartfon trafi do sprzedaży.

http://www.youtube.com/watch?v=f9SZakcrq44&feature=player_embedded