Nowy Zenbook™ – idealny komputer dla stylowej kobiety
Przez Admin Dnia 21 Lut, 2012 O 03:04 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

ASUS wprowadza do sprzedaży ultrabooki UX21 i UX31 w dwóch nowych kolorach – złotej róży i gorącym różu. Nowe ultrabooki trafią do polskich sklepów wiosną 2012 roku. Odświeżony Zenbook™ to wyjątkowe połączenie elegancji i mocy – z pewnością przypadnie do gustu kobietom ceniącym dobry styl oraz mobilność.


Dziś dla wielu kobiet notebook stał się bardzo istotnym elementem stylu. Użytkownicy, a w szczególności kobiety, stawiają na równi mobilność i możliwości urządzenia oraz jego styl i design. Notenbook, tak jak torebka czy biżuteria, musi współgrać z osobowością i charakterem. Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach ASUS zaprezentował nową serię kolorystyczną Zenbooka™. Ultrabooki ASUS będą dostępne w dwóch wyjątkowych kolorach – złotej róży i gorącym różu. Komputery trafią do sklepów wiosną 2012.

ASUS Zenbook™ wywołał zachwyt podczas premiery w październiku 2011 roku. Jest to jeden z najsmuklejszych ultrabooków dostępnych na rynku – z przodu obudowy ma tylko 3 mm, a z tyłu 17 mm grubości. Srebrzystą powierzchnię panelu zewnętrznego zdobi deseń koncentrycznych okręgów. Zenbook™ w kolorze złotej róży lub gorącego różu będzie ozdobą niejednej torebki.

Ultrabook ASUSa został wyposażony w podzespoły najnowszej generacji, które zapewniają niezwykle komfortową pracę. Zenbook™ jest prawdziwym demonem prędkości – dzięki szybkiemu procesorowi i dyskowi SSD notebook pozwala na wznowienie pracy w około 2 sekundy*. Komputer może pozostawać w trybie czuwania nawet przez 2 tygodnie*, czyli czterokrotnie dłużej niż standardowy notebook. Na uwagę zasługuje też rewelacyjny system audio, oparty na technologii SonicMaster, który zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego melomana. Stylowa oprawa i ogromne możliwości, jakie oferuje Zenbook™ idą w parze z długim czasem pracy – notebook pozwalana nawet na 6 godzin pracy na jednym ładowaniu

*Wyniki z fazy testowej produktu, specyfikacje i funkcje mogą ulec zmianie. Więcej informacji na stronie