Obudowa Max 5G dla dysków twardych
Przez Admin Dnia 30 Gru, 2010 O 11:04 AM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Oryginalny wygląd, aktywne chłodzenie, USB 3.0 to tylko niektóre zalety tej obudowy HDD od Thermaltake. Prezentowana obudowa ma przede wszystkim zapewnić optymalną temperaturę oraz wysoką wydajność.

Firma Thermaltake prezentuje nam nową obudowę Max 5G która nie tylko świetnie wygląda, ale i spełnia swoje zadanie. Gdy na nią spojrzymy w oczy rzucają się dwa wielkie wloty powietrza w których pracują podświetlane na niebiesko wentylatory o wymiarach 80 x 80 x 15 mm . Wentylatory pracują z prędkości 800 RPM. Według producenta urządzenie generuje hałas na poziomie 12 dBA. Wymiary obudowy to  145 x 207 x 47 mm, waga wynosi 405 g. W obudowie maksymalnie możemy zamontować dyski twarde o łącznie pojemności 2TB. Transfer danych umożliwia interfejs SATA 3.0, który oferuje nam przepustowość rzędu 6 Gb/s. Max 5G wyposażono również w interfejsy SATA pierwszej i drugiej generacji.


Nie zapomniano tu także o porcie USB 3.0 który posiada wsteczną kompatybilność. Do poprawnego działania urządzenia, wymagane jest dodatkowe zasilanie o napięciu 12V.  Jeżeli chcemy, możemy kupić Max 5G w przedsprzedaży za jedyne 52 dolary.