Odświeżony Android Market!
Przez Admin Dnia 16 Gru, 2010 O 10:08 AM | Kategorie INTERNET, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Firma Google wprowadziła kilka zmian w swoim e-sklepie. Pierwszą i chyba najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest nowy odświeżony interfejs.

Według twórców Android Market, zmiana interfejsu ułatwi korzystanie z e-sklepu oraz dostęp promowanych aplikacji. Wprowadzono również ocenę produktów która może być przydatna szczególnie dla rodziców którzy będą mieć na oku, z czego korzystają nasze pociechy. Informacje o aplikacji są teraz wyświetlane na pojedynczej stronie, dodano również funkcję podobne aplikacje.  Wprowadzono również nowe kategorie w e-sklepie. Jedyną niekorzystną zmianą jest skrócenie czasu testowanego programu do 15 minut. Według Electronista aktualizacja dedykowana jest dla osób korzystających z Androida 1.6

Pojawiło się również filtrowanie treści dzięki której automatycznie wybrany zostaje model telefonu z którego łączymy się z Android Market. Jeżeli nasz smartfon nie spełnia wymagań danej aplikacji, po prostu jej nie zobaczymy w ofercie. Maksymalny rozmiar pobierania aplikacji to teraz 50 MB.

Źródło: DobreProgramy.pl