Opera udostępnia własną usługę pocztową
Przez Artus2007 Dnia 9 Kwi, 2011 O 11:18 AM | Kategorie Bez kategorii | Z 4 Komentarzami

Popularna Opera udostępniła właśnie swoją własną usługę poczty elektronicznej. Usługa jest bezpłatna i oferuje ona swoim użytkownikom dostęp do adresów domeny www.myopera.com. Osoby, które wcześniej korzystały już usług Opery nie muszą zakładać nowego konta – wystarczy, że zalogują się podając dane z wcześniejszych usługi. Rejestrować się muszą natomiast osoby, które nie były w żaden sposób powiązane z Operą.

Choć usługa wciąż jest w fazie testów (beta) to producent zapewnia, że nie zrezygnuje z jej rozwoju. Nowa usługa pocztowa opery oferuje między innymi ochronę przed niechcianymi wiadomościami (spamem), a także bardzo prosty w obsłudze panel użytkownika. Usługa nosi nazwę My Opera Mail i obsługiwana jest przez praktycznie każdy system – od Windowsa aż po Linux. Producent nie zapomniał też o smartfonach, androidach i tabletach.

 

Źródło: Opera

 • http://eriz.pcinside.pl/weblog eRIZ

  Linuks

  A to jakiś nowy system, o którym nie słyszałem?

 • http://newskomp.pl Artus2007

  Kolego na różnych portalach/witrynach użytkownicy używają słowa Linux lub Linuks więc myślę, że nie ma potrzeby tutaj czepiać się takich szczegółów 😉 ale jeśli to jest tak oczywiste, to jak najbardziej poprawię. Dzięki za upomnienie, to motywuje do poprawy eliminowania niedoskonałości.

 • http://eriz.pcinside.pl/weblog eRIZ

  Kolego na różnych portalach/witrynach użytkownicy używają słowa Linux lub Linuks

  Nie ma takiego systemu, jak Linuks. Przy odmianie się zamienia „x” na „ks”, ale nazw własnych nie kaleczymy.

 • http://newskomp.pl Artus2007

  Wiem, rozumiem doskonale dlatego zauważony błąd został poprawiony, dziękuję :-)