„Operacja Facebook” to projekt kilku z Anonimowych
Przez Wilk Dnia 11 Sie, 2011 O 05:14 PM | Kategorie Bez kategorii | Z 2 Komentarzami

W internetowym świecie wybuchła panika, bo sieć obiegł film, że słynna z ataku na PSN grupa Anonymous (Anonimowi) planuje definitywnie zniszczyć Facebooka. Ale wczoraj zamieszczono na oficjalnym kanale „AnonOPS” serię Tweetów.

Pierwszy o treści:

„TO PRESS: MEDIAS OF THE WORLD… STOP LYING! #OpFacebook is just ANOTHER FAKE! WE DONT „KILL” THE MESSENGER. THAT’S NOT OUR STYLE /Anonymous”

Wynika z niego, że „Operacja Facebook” to kolejne fałszerstwo, a oni sami nie dążą do jego zabicia, ponieważ jak twierdzą „To nie w ich stylu”

„#OpFacebook is being organised by some Anons. This does not necessarily mean that all of //Anonymous agrees with it.”

Kolejna informacja mówi, że „Operacja Facebook” została zorganizowana tylko przez niektórych z Anonimowych oraz że nie wszyscy zgadzają się z tą ideą.

W kolejnym Tweecie czytamy: „Preferujemy mierzenie się z prawdziwą siłą, a nie jakimiś mediami, których używamy jak narzędzia.”

„We prefer to face the real power and not to face to the same medias that we use as tools.  /Anonymous „

 

To, że grupa oficjalnie nie popiera „Operacji Facebook” może przeważyć na jej ostatecznym losie. Fani Facebook’a mogą spokojnie patrzeć w przyszłość.

  • Mpilecki1

    No i dobrze, że nie zaatakują, bo zacząłem się przyjaźnić z facebookiem ;p

  • Szczerze_Zawiedzony

    A mi wręcz przeciwnie, bo moim zdaniem ludzie nim zaczęli korzystać z tego cholernego serwisu byli normalnie co sie nietety sie pokomplikowało. Słyszałem też, że pracdawcy szukają osób ktorzy mają mniej informacji o sobie na fejsie, a ja niestety przez przypadek załorzyłem , chociaz to akurat może byc tylko plotką.